Szia Miki!
Rongylab Jani vagyok, es szivesen elmennek a lakodalomba. Szemelyesen nem ismerlek, de annyira imadok tancolni, hogy minden alkalmat igyekszem megragadni. (www.youtube.com/watch?v=3LotA8NIElw&feature=PlayList&p=A7F78A93B86E4913&playnext=1&index=4)
Ha nem problema, akkor az ocsemet is elvinnem. A kis taknyos mindenhol ott akar lenni. (www.youtube.com/watch?v=C_Mn6ZO2tFw)
Udv,
Jani
2009. február 21., szombat
Miki
Elvis el!
Hazasodsz? Kemeny.
Hallom, hogy hazasodsz Miki. Ez bizony kemenyebb, mint az en porgorugasom. Boldog hazassagban elni? Ez olyan mint megprobalni a lehetetlent. Az pedig eddig csak nekem sikerult. Ketszer is. A lagziba ne hivj meg. Nincs annyi kaja Magyarorszagon es Lengyelorszagon, hogy nekem eleg legyen. Meg annyit mondanek, hogy ha komolyan gondolod a hazassagot, akkor az en szinem elott kosd.(Chuck Norris)
2009. február 18., szerda
Sűrgős munka

Avagy a történet kezdete...
"Tárgy: hogy is van?
Feladó: ********@pg.com
Dátum: Mon, 24 Jan 2005 11:48:58 +0100
Címzett: *****************@wmich.edu
Szevasz Mátyás!
Le tudnád, hogy azt lengyelre forditani, hogy: "Örülök, hogy újra találkoztunk, mert... probáltam felidézni az arcodat, de csak a (szemedre emlékeztem / szemedet sikerült)."
Nem muszáj, szószerint, mert elég kacifántos, de remélem kiderül, hogy a lényeg: szép a szemed. Nem a tied ;-)
...
Holnap - itteni idő szerint 5-ig kellene a megoldás - ha addig, nem olvasol levelet akkor már nem sürgős. Ja, és azt is le tudnád irni, hogy hogyan kell kiejteni helyesen?
Na, előre is köszönöm szépen!"
Klubtársi üdvözlet
Csakhogy legyen egy őszinte, komoly bejegyzés is:Először is gratulálok a közelgő klubtagsághoz. Nekem megadatott az a szerencse hogy hamarosan egyszerre két klubban is köszönthetlek:
1. a házas emberek klubjában ahol a mottó: a házasság nem más mint két ember szövetsége arra, hogy megoldja azokat a problémákat amik házasság nélkül nem léteznének ;-).
2. másrészt azok klubjában aki(t) lengyel leányzó(t) hódított meg. Itt a mottó: Polak Węgier dwa bratanki i do bitki, i do szklanki ;-).
A klubtagság előnyei:
- a nyelvi adottságok különbözése sok kellemes/nevetséges pillanatot tud okozni (pl. nem érted az anyósékat)
- egy életre megoldódott a nyaralási célpont kiválasztása
- édes családi élet hozzátartozó extra szolgáltatásokkal mint például aggódás
- lehetőség arra, hogy valaki főzzön és mosson rád
A klubtagság hátrányai:
- ezután mar nem mehetsz csak a magad feje után
- nincs több görbe éjszaka és nőcikék hajkurászása
- egy új nyelv kötelező megtanulása (bár ez lehet hogy inkább előny)
- néhanapján kisebb civódások/veszekedések
Én közel három év tapasztalata után csak azt tudom mondani, hogy megéri. Az előnyök sokszorosan felülmúlják a hátrányokat és csak gratulálhatok ahhoz a bölcs döntéshez, hogy az idén belépsz a klubba!
Sok Boldogságot! és ahogy a nászéknál mondják: Száz évet és Bő gyermekáldást!
Mi vagyunk az icikek....!
"Magas hazak mogott, hol az emberek hulyek,ott laknak ok a Mikiek,
hatalmas fak kozott, panelhazakban laknak, es mindig vidaman vannak.
De az o eletuk sem jatek es mese,
hallottal mar a gonoszrol, a csuf, kopasz BKV-orkrol?
Lalalala-lalalala..."
Nem baj, ha nem hivsz meg a lagzira, tudjuk, hogy tul sokan vagyunk. Majd otthon megunnepeljuk a nagy napot. (Hupikek Torpikek)
青年致信原文化部长:我们想高雅 但口袋没钱
Ahonnan nincs kirohanas...
Jo szervezest!
Ne maaa, Miki!
Hajra Miki!
Best wishes from the US
Veget ert a moka?

Veget ert a moka mara, zarul Miki mokatara,
De, ha tetszett, nemsokára...Tercsi, Fercsi, Kata, Klára,
S valahány név a naptárban...
Eljövök még hozzátok!Viszontlátásra pajtások!
Alljon meg a menet! Dehogy zarul, hiszen neki csak most kezdodik el. Es ki az a Tercsi meg a Fercsi? Hol van Monika? Nem ertem. Na mindegy.
Sok-sok boldogsagot es eljen a mogyoros csoki!
(Hakapeszi)
2009. február 17., kedd
Ki az az Obama?
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










