"Erosen ketlem, hogy Obama elnoki beiktatasa lenne az ev esemenye. Hiszen Miki nyaron elveszi Monikat tovabb erositve a sok evszazados lengyel-magyar baratsagot. Hol van ehhez kepest, hogy vajmi afroamerikai elnok lett az USA-ban?" (Aczel Endre, kulpolitikai szakerto)
2009. február 17., kedd
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése